O Developerze


Szanowni Państwo,

Rex-Bud Properties to jedna z trzech renomowanych marek o długoletnim doświadczeniu należąca do GRUPY REXBUD. Nasza firma od wielu lat jest deweloperem powierzchni magazynowych i logistycznych w Łodzi i okolicach. Od początku swojej działalności w 2003 roku, zrealizowaliśmy projekty o łącznej powierzchni ponad 20.000 metrów kwadratowych w centralnej Polsce. Głównym profilem działalności Rex-Bud Properties jest dostarczenie naszym Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie długoterminowego najmu i obsługi nowoczesnych oraz energooszczędnych powierzchni magazynowo logistycznych.

Nowe inwestycje wielkokubaturowe  wznosimy na posiadanych terenach lub wyszukujemy dogodnej lokalizacji pod konkretne potrzeby naszych Klientów. Od 13 lat oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie realizacji, wynajmu i zarządzania obiektami przemysłowymi o różnym przeznaczeniu.  Zdobyte doświadczenie gwarantuje najwyższy dostępny  poziom profesjonalizmu w branży developerskiej. Jako uzupełnienie naszej oferty aktualnie realizujemy projekt biurowo-usługowy w Łodzi przy ul. Sasanek oraz posiadamy na sprzedaż budynek wielorodzinny przy ul. A. Struga w Zgierzu k/Łodzi.

Najczęstszymi Klientami w tym zakresie są firmy logistyczne i produkcyjne. W naszej ofercie posiadamy kilka doskonale zlokalizowanych obiektów, między innymi w Łodzi, Zgierzu i w Lućmierzu, w pobliżu autostrady A2.

SASANKI PLAZA

Sasnaki plaza

KONTAKT


 

Rex-Bud Properties Sp.z  o.o. S .K.A.

ul. Nieszawska 6/8

93-119 Łódź

T. +48 42 67 67 909
F. +48 42 67 45 948

properties@rexbud.com.pl

Pracujemy dla:
Coca Cola
Michelin
SELGROS
Reanult
Bosch
Decathlon
DPD
IKEA
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl