Nasza oferta


SASANKI PLAZA - Nowoczesny budynek biurowo-usługowy Łódź

O PROJEKCIE:

Sasanki Plaza zaprojektowano jako wielokątny budynek usługowo-biurowo-handlowy z głównym wejściem od ul. Sasanek. Pod całością budynku znajduje się jednopoziomowy parking mieszczący 78 miejsc postojowych. Bryła budynku tworzy unikalną formę geometryczną, wykorzystującą złudzenie silnej perspektywy. Dodatkowo zastosowanie na elewacji żyletek z blachy perforowanej o zmiennym przekroju, wzmaga iluzję optyczną, co składa się na intrygującą architekturę obiektu. Wnętrze budynku konsekwentnie zachowuje nowoczesny charakter. Przeszklona i reprezentacyjna strefa wejściowa mieści recepcję z kontrolą dostępu, strefę lounge z kanapami oraz nowoczesne szybkobieżne windy i klatkę schodową. Budynek został zaprojektowany tak, aby umożliwić niemal dowolne kształtowanie przestrzeni biurowych, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta. Sasanki Plaza posiada również atrakcyjną ekspozycję względem stron świata, zapewniając optymalne nasłonecznienie, bez niepożądanego efektu przegrzewania się wnętrza. Duża ilość naturalnego światła i bliskość wysokich drzew zapewnia bardzo przyjazną atmosferę pracy, która bezpośrednio przekłada się na wydajność. Łączna powierzchnia uzytkowa wynosi 3 795 m2.

  • Na kondygnacji podziemnej zlokalizowany został parking mieszczący 78 miejsc postojowych. Parking jest połączony z resztą budynku poprzez dwie szybkobieżne windy oraz klatkę schodową. W przestrzeni podziemnej zlokalizowano równi e ż  większość pomieszczeń technicznych obsługujących cały budynek..

  • Parter -  przewdziano powierzchnie handlowo-usługowe - pow. 1 480 m2,
  • I Piętro -  zaprojektowano w sposób umożliwiający elastyczne kształtowanie przestrzeni biurowych. Do dyspozycji najemców przewidizano dwie sale konferencyjne oraz w pełni wyposażoną przestrzeń socjalną.
  • II Piętro - przewidizno przestrzeń typu "open space" do podziału według potrzeb najemców. Poza standardowymi oknami, lokale na ostatniej kondygnacji posiadają duże świetliki dachowe równomiernie rozświetlające przestrzeń biurową, nawet tą oddaloną od okien. Do dyspozycji najemców są dwie nowoczesne sale konferencyjne oraz w pełni wyposażona przestrzeń socjalna

Sasanki Plaza, to budynek nowoczesny pod każdym względem. Wyróżnia się oryginalną architekturą, najlepszą jakością materiałów wykończeniowych oraz eleganckim wystrojem, podkreślającym prestiż obiektu. Budynek jest również bardzo zaawansowany technologicznie, zapewniając jego najemcom komfort oraz optymalne warunki pracy, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

ZIELONE TECHNOLOGIE:

Sasanki Plaza to budynek zrównoważony ekologicznie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom obiekt jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale również bardzo kom fortowy dla Najemców . Duża ilość drzew i roślin wewnątrz i na zewnątrz budynku wpływa na przyjazny odbiór przestrzeni biurowych. Energooszczędne szyb y zapewniają optymalny dostęp światła dziennego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego kom fortu cieplnego. Zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych przyczynia się do zdrowej atmosfery wewnątrz budynku i jest przyjazne dla środowiska.  System wentylacji  mechanicznej z odzyskiem ciepła  zapewnia stały dostęp świeżego powietrza przy zachowaniu optymalnej temperatury i wilgotności wewnątrz.  Możliwość indywidualnego sterowania chłodzeniem i ogrzewaniem zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Każdy z najemców może na bieżąco monitorować zużycie wszystkich mediów i przeciwdziałać marnowaniu energii. Sasanki Plaza to budynek przyjazny dla rowerzystów!

LOKALIZACJA:

Sasanki Plaza położona jest w północnej części miasta, na rogu ulic Sasanek oraz Zgierskiej, zaledwie 500 m od skrzyżowania z ulicą Włókniarzy – obwodnicą Łodzi. Ulica Zgierska to główna arteria miasta w kierunku Północ – Południe, prowadząca z centrum Łodzi, bezpośrednio do sąsiadującego Zgierza. 

Zaledwie 15 minut na północny zachód od ulicy Sasanek , zlokalizowany jest główny węzeł komunikacyjny łączący autostrady A1 i A2. Dogodne położenie biurowca na mapie Łodzi umożliwia szybki dojazd zarówno do ogólnokrajowych tras szybkiego ruchu, jak i do ścisłego centrum miasta oddalonego zaledwie o 4 km. W odległości kilku kilometrów znajdują się dworce autobusowe i kolejowego (Nowe Centrum Łodzi - z modernizowanym dworcemŁódź Fabryczna, Łódź Kaliska oraz nieco dalej Łódź Widzew). Wzdłuż ulicy Zgierskiej biegnie zmodernizowana linia Łódzkiego Tramwaju Regionalnego łącząca cztery sąsiadujące miasta: Pabianice, Łódź, Zgierz i Ozorków. Liczne ścieżki rowerowe zapewniają łatwy dojazd dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. W odległości 3 km od Sasanki Plaza znajduje się duży kompleks rozrywkowo - handlowy Manufaktura, mieszczący restauracje, puby, sklepy, usługi oraz jeden z najbardziej reprezentacyjnych hoteli w Łodzi - czterogwiazdkowy hotel Andel`s. Około 5 km na północ w kierunku Zgierza, znajduje się nowoczesne centrum biznesowo - sportowe Stacja Nowa Gdynia, mieszczące hotel, restaurację, zaplecze konferencyjne, centrum sportu z aquaparkiem oraz ekskluzywny kompleks SPA. Osoby lubiące naturalny krajobraz znajdą ukojenie w pobliskim parku oraz największym kompleksie leśnym w Polsce znajdującym się w obrębie miasta - Lesie Łagiewnickim. Sasanki Plaza dzięki swojej unikalnej lokalizacji zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji kulturalno - rozrywkowych w mieście, jednocześnie zachowując przyjazną dla człowieka skalę kameralnego biurowca otoczonego zielenią.

Więcej informacji w  Folderze

Sasanki Plaza.jpg
Sasanki Plaza Zgierska.jpg
Sasanki Plaza wejście główne.jpg
Sasanki Plaza wnętrze.jpg
Sasanki Plaza nocą.jpg
Sasanki Plaza zima.jpg

SASANKI PLAZA

Sasnaki plaza

KONTAKT


 

Rex-Bud Properties Sp.z  o.o. S .K.A.

ul. Nieszawska 6/8

93-119 Łódź

T. +48 42 67 67 909
F. +48 42 67 45 948

properties@rexbud.com.pl

Pracujemy dla:
DPD
Michelin
Indesit
Coca Cola
Decathlon
SELGROS
IKEA
Bosch
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl