Nowa Siedziba Grupy Rex-Bud

Grupa REX-BUD kreuje nowe rozwiązania i stoi na straży profesjonalizmu, nie zapominając o komforcie swoich pracowników i klientów. Nowoczesne koncepcje rodzą się w nowoczesnych wnętrzach o wysokim standardzie – takie jest właśnie biuro REX-BUD BUDOWNICTWO, zaprojektowane przez pracownię architektoniczną LIBIDO Architekci. Budynek, w którym mieści się nowa siedziba, to jedna z naszych realizacji , stanowi ona zatem żywą wizytówkę całej grupy.

Najnowsze trendy w budownictwie dla klienta biznesowego, w tym rozwiązania ekologiczne, energooszczędność i wysoki komfort pracy – to wszystko firma może zaproponować zarówno swoim klientom, którzy odwiedzą budynek przy ulicy Nieszawskiej 6/8 w Łodzi, jak i przyszłym pracownikom, o których wygodę dba od początku swojego istnienia.

Budynkiem zarządza Rex-Bud Properties, która odpowiada za estetykę otoczenia, wysoką jakość sprzętu  oraz organizację przestrzeni. Spotkaniom biznesowym sprzyja przyjazna atmosfera panująca w firmie. Nowoczesna sala konferencyjna sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

     
NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
STOCK
Michelin
IKEA
Coca Cola
Reanult
Indesit
SELGROS
Decathlon
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group