GRUPA REX-BUD

Powstanie GRUPY REX-BUD to naturalna konsekwencja rozwoju spółki REX-BUD Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Nowe obszary działalności, na jakie weszła pierwotna spółka, wymagały powołania do życia dwóch kolejnych spółek: RBT i Rex-Bud Properties.

Grupa REX-BUD w chwili obecnej zrzesza zatem trzy spółki:

  • REX-BUD Budownictwo (generalne wykonawstwo),
  • RBT (produkcja nowoczesnych blach trapezowych),
  • Rex-Bud Properties (usługi deweloperskie).

Rex-Bud Budownictwo to doświadczony i odpowiedzialny partner na rynku wysokobudżetowych inwestycji budowlanych realizowanych w systemie Generalnego Wykonawstwa. Firma oferuje profesjonalną obsługę realizacji inwestycji budowlanych. Rex-Bud to spółka o wyłącznie polskim kapitale, która realizuje inwestycje w całej Polsce oraz poza granicami kraju.

Marka RBT powstała jako naturalne rozszerzenie i uzupełnienie działalności GRUPY REX-BUD na rynku budowlanym. RBT produkuje najwyższej klasy blachy trapezowe. Nowo wybudowany zakład produkcyjny RBT posiada jedną z najnowocześniejszych w Europie linii produkcyjnych. Również składniki, które wykorzystuje się przy produkcji, zawsze są najwyższej jakości.

Rex-Bud Properties to profesjonalne usługi deweloperskie skrojone na miarę potrzeb inwestora, który poszukuje powierzchni wynajmowanych. Sprawdzeni specjaliści są do dyspozycji inwestora na każdym etapie kształtowania się jego potrzeb. Obiekty spełniające wymogi stawiane przez inwestora  mogą zostać wybudowane w jednej z posiadanych przez dewelopera atrakcyjnych lokalizacji lub też w zupełnie nowym, dogodnym dla klienta miejscu.

Zapraszamy na stronę Grupy Rex-Bud: www.gruparexbud.com.pl

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
IKEA
Decathlon
Coca Cola
Bosch
Michelin
Reanult
Indesit
STOCK
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group