FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE


Założycieli, właścicieli i pracowników firmy Rex-Bud cechuje wysoka świadomość roli społecznej, jaką odgrywa tak liczący się na rynku podmiot. Świadomość i odpowiedzialność społeczna towarzyszy firmie od jej zarania – intensywny rozwój spółki i wreszcie grupy kapitałowej był możliwy dzięki ustawicznemu wspieraniu rozwoju zawodowego pracowników. Firma Rex-Bud jest nie tylko gwarantem nowoczesności, ale także sprzymierzeńcem we wszelkich działaniach osobistych swoich pracowników, które mają na celu wesprzeć ich rozwój w każdej dziedzinie życia.

Wyjątkowa rola społeczna, jaka przypadła Grupie REX-BUD, pozwala jej także na organizację i wsparcie różnorodnych inicjatyw oraz wydarzeń kulturalno-edukacyjnych. W ten sposób firma wyraża swoje przekonanie o synergii biznesu i jego otoczenia społecznego oraz sztuki.

REX-BUD BUDOWNICTWO SP. Z O.O. S.K.A. to:

– wieloletni sponsor Łódzkiego festiwalu muzyki filmowej;

– pomysłodawca i główny organizator koncertu „Z miłości do…” (z udziałem takich gwiazd jak np. Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Stanisław Tym, Maria Czubaszek, Olek Grotowski czy Tadeusz Woźniak);

– główny sponsor i organizator wystawy malarskiej  zatytułowanej „Oblicza Kobiety… Świat Almodovara. Malarstwo” (Galeria Chimera) bardzo utalentowanej łódzkiej malarki Katarzyny Dąbrowskiej  

(prace malarki znajdą Państwo na stronie http://www.dabrowska.art.pl/


Działając na tak wielu płaszczyznach poza biznesowych staramy się wyrazić naszą filozofię i swoistą etykę prowadzenia działalności, która zakłada współistnienie i dużą synergię biznesu z jego otoczeniem społecznym i sztuką.

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
Coca Cola
SELGROS
Michelin
Indesit
Decathlon
IKEA
Bosch
Reanult
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group