Projektowanie hal i obiektów przemysłowych

Firma REX-BUD BUDOWNICTWO  w swoich strukturach posiada wysoce wykfalifikowany zespół projektantów mogąc zaoferować swoim klientom kompleksowe wielobranżowe projekty hal i obiektów przemy­słowych o różnym przeznaczeniu. Pomagamy Inwestorom począwszy od analizy terenu, możliwości zabudowy,  wykonanie koncepcji architektonicznych, pomagamy w składaniu wniosków o Warunki Zabudowy a następnie jesteśmy w stanie sprawnie i szybko zrealizować dokumentację do pozwolenia na budowę.

Projektując hale staramy się tworzyć obiekty wyjątkowe, które idealnie wkomponują się w już istnie­jącą infrastrukturę, a jednocześnie będą nowoczesne i wyróżniające się designem. Wykonujemy projekty w zgodzie z aktualnymi trendami światowymi dostosowując je do rodzimych wymagań przestrzennych i oczekiwań inwestorów.

Pracownia Projektowa firmy REX-BUD BUDOWNICTWO należy do czołowych w Polsce. Projektują w niej inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem  posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe. Zespół projektowy posiada dwóch uprawnionych inżynierów budownictwa. W celu podnoszenia kwalifikacji organizowane są szkolenia zawodowe z przepisów Prawa Budowlanego oraz obecnie obowiązujących norm. W projektowaniu hal wykorzystujemy najnowsze dostępne na rynku programy tj., Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2013, Tekla Structures 18.4, AutoCad 2013.

Szybki proces projektowania umożliwia najwyższej klasy sprzęt komputerowy oraz wielostanowiskowa praca przy jednym zagadnieniu projektowym. Posiadając duże doświadczenie i wiedzę niezbędną do przeprowadzenia procesu projektowania jesteśmy w stanie zoptymalizować w krótkim czasie każdą konstrukcję przy jednoczesnym zachowaniu wymaganych współczynników bezpieczeństwa.

Przy obecnym sposobie wznoszenia obiektów tj. zaprojektuj i wybuduj, Pracownia Projektowa jest w stanie bardzo szybko dostarczyć kompletną dokumentację wielobranżową, architektoniczną jak również wykonawczą konstrukcji żelbetowych, stalowych i projektów lekkiej obudowy.

Od początku istnienia, Pracownia Projektowa zaprojektowała obiekty o łącznej powierzchni przekraczającej 1milion m2 oraz masie konstrukcji stalowej przekraczającej 40.000 ton, w dorobku której się również nagroda w ogólnopolskim konkursie Poland Tekla BIM awards 2012.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
Bosch
SELGROS
STOCK
Coca Cola
Decathlon
Indesit
Reanult
Michelin
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group