Montaż konstrukcji stalowych

W zakresie usług budowlanych świadczonych przez naszą firmę oferujemy fachową wiedzę oraz doświadczenie niezbędne przy  sprawnym i  fachowym montażu konstrukcji stalowych wszelkiego typu. Wykonujemy montaż wszystkich elementów stalowych przyszłej hali przemysłowej w sposób rzetelny i precyzyjny.  W swoich szeregach posiadamy wysoko wyspecjalizowany zespół zarządzający jak również kilka brygad monterskich oraz fachowy sprzęt ( dźwig, podnośniki nożycowe, wysięgniki teleskopowe, ssawki do płyt i wyspecjalizowane elektronarzędzia) co pozwala nam na wykonanie montażu zarówno konstrukcji głównej takiej jak słupy, dźwigary, belki, płatwie jak również całej drobnej galanterii w postaci stężeń, łączników, wymianów. Powierzone prace zawsze realizujemy  w błyskawicznym tępię przy pełnym zaangażowaniu zasobów ludzkich. Konstrukcję główną hali przemysłowej o powierzchni 10.000 m2 wraz z elementami drugorzędnymi jesteśmy w stanie zmontować w czasie niespełna dwóch tygodni.

Tak sprawny montaż i możliwość wykonywania prac oraz składania konstrukcji stalowej etapami, zgodnie ze sztuką budowlaną, może się odbyć gdyż właściwe działania na budowie  poprzedzone są zawsze przemyślanym planowaniem i realizacją zamówień oraz  dostaw odpowiednich elementów  na czas. Właściwy harmonogram dostaw i rozładunków ma tutaj kluczowe znaczenie.  Jesteśmy w stanie wykonać każdą halę stalową, niezależnie od rodzaju, rozpiętości, czy wagi konstrukcji. W swojej niemal 20 letniej historii mieliśmy okazję zdobyć doświadczenie na niemal 150 obiektach wykonanych w konstrukcji stalowej w całości dostarczonej, wykonanej i zmontowanej przez rexbud.

Najczęściej główną konstrukcję hal stalowych stanowią:

•               układy ramowe z blachownic o zmiennej wysokości środnika + rys

•               układy ramowe z profili gorącowalcowanych + rys

•               układy ramowe z dźwigarami kratownicowymi i wspornikowymi słupami żelbetowymi + rys

są to konstrukcje stalowe stężone poprzecznie dla zapewnienia sztywności przestrzennej.

Konstrukcję nośną dachu tworzą płatwie z ocynkowanych kształtowników stalowych typu "Z" lub płatwi kratownicowych stosowanych w halach o dużym rozstawie ram. + rys.

Niejednokrotnie w ramach realizacji inwestycji  jako Generalny Wykonawca nasze ekipy wykonywały całość prac związanych z montażem wszelkich konstrukcji stalowych wchodzących w zakres zamierzenia, takich jak: pomosty technologiczne, kraty pomostowe, schody stalowe, antresole, pomosty technologiczne, balustrady, konstrukcje wspierające pod montaż dachowych central wentylacyjnych i innych elementów z zakresu technologii i instalacji wentylacji, wymianów dachowych, wsporników, pylonów reklamowych itd. Jako doświadczony Wykonawca podejmujemy się również nietypowych zleceń montażu konstrukcji stalowych w zakresie projektowania, dostawy i montażu. Mieliśmy przyjemność wykonać wiele nietypowych zleceń z których jednym z nich był stalowy pomost technologiczny o wysokości 35m i wadze ponad 300 ton zmontowany na potrzeby zakładu LaFarge w Gackach

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
Michelin
Reanult
SELGROS
Decathlon
IKEA
Bosch
STOCK
Indesit
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group