GENERALNE WYKONAWSTWO

Jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale specjalizującą się w GENERALNYM WYKONAWSTWIE  budowlanych w zakresie budownictwa przemysłowego i wielkokubaturowego. Zatrudniamy najlepszych specjalistów kadry zarządzającej i wykonawczej, stosujemy najnowocześniejsze technologie i posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu z powodzeniem możemy podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania na terenie całego kraju. Jako Generalny Wykonawca zapewniamy Inwestorowi kompleksową realizację inwestycji w ustalonym wcześniej czasie i budżecie. Posiadamy własne biuro projektowe i jesteśmy gotowi zapewnić Zamawiającemu kompleksowe przygotowanie i terminowe dostarczenie pełnej dokumentacji architektoniczno–budowlanej według indywidualnych potrzeb i wytycznych. Jako Generalny Wykonawca bierzemy pełną odpowiedzialność za właściwe przygotowanie dokumentacji, placu budowy, za całość prac budowlanych oraz za ich właściwą koordynację międzybranżową, jak również za sprawny i skuteczny odbiór obiektu wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w przewidzianym terminie. 

Umowa o roboty budowlane z firmą Rex-Bud Budownictwo Łódź w systemie  Generalnego Wykonawcy zapewnia Inwestorowi:

 • Kompleksową obsługę projektową w zakresie sprawnego opracowania dokumentacji architektoniczno-budowlanej planowanej Inwestycji wraz z uzyskaniem wszelkich zgód i pozwoleń niezbędnych  do wydania pozwolenia na budowę.
 • Fachowe przygotowanie procesu budowy i pomoc Inwestorowi w zagadnieniach formalno-prawnych.
 • Analizę dostarczonej przez Inwestora dokumentacji projektowej oraz propozycję jej optymalizacji poprzez propozycje rozwiązań alternatywnych mających wpływ na zmniejszenie kosztów i czasu realizacji inwestycji.
 • Kompleksową realizację inwestycji przez jednego, doświadczonego partnera.
 • Pełna kontrolę nad budżetem, kosztami i harmonogramem prac.
 • Monitorowanie i raportowanie postępu i jakości prowadzonych prac zgodnie z normami ISO 9001 oraz wewnętrzną polityką zachowania jakości.
 • Koordynację wszystkich prac międzybranżowych na placu budowy zgodnie z technologią i zasadami wiedzy technicznej.
 • Prowadzenie cyklicznych narad koordynacyjnych z udziałem Zespołu Zarządzającego Budową generalnego wykonawcy,  Inspektorów Nadzoru i przedstawiciela Inwestora.
 • Przewidywanie i eliminowanie potencjalnego ryzyka w procesie budowy wraz z jego raportowaniem.
 • Kontrolę jakości i terminowości prac z poszczególnych zakresów.
 • Możliwość elastycznego wprowadzania zmian przez Inwestora w trakcie trwania budowy.
 • Ciągłości prowadzenia prac poprzez terminowe dostawy niezbędnych materiałów najwyższej jakości.
 • Zachowanie bezpieczeństwa prowadzenia robót poprzez własny nadzór BHP
 • Wykonanie Inwestycji z uwzględnieniem ochrony środowiska naturalnego.
 • Przygotowanie budynku do skutecznego odbioru służb państwowych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
 • Serwis powykonawczy i gwarancję szybkiego usunięcia ewentualnych usterek powstałych w trakcie użytkowania obiektu. 

Jako Generalny Wykonawca świadczymy najwyższej jakości usługi budowlane, współpracując z najlepszymi podwykonawcami branż instalacyjnych i drogowych. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem zarówno zarządzającym budową jak i własnym wykonawstwem. Obecna struktura organizacyjna i wykonawcza firmy Rex-Bud  z powodzeniem pozwala nam wykonywać, prowadzić, nadzorować oraz  kontrolować  budowy jednocześnie w kliku miejscach na terenie całej Polski.

Budownictwo kubaturowe w wykonaniu naszej firmy to głównie realizacja wysoko budżetowych inwestycji  dla biznesu w postaci Hal Przemysłowych wraz z całą niezbędna infrastrukturą techniczną i drogową.

Projektujemy i budujemy kompleksowo nowoczesne obiekty wielkopowierzchniowe takie jak:

W zakresie usług budowlanych świadczonych przez naszą firmę oferujemy fachową wiedzę oraz doświadczenie

Jako Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych każdorazowo proponujemy naszym Klientom sprawdzone rozwiązanie techniczne opracowane przez nasz zespół projektantów. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom projektowym detali zapewniamy najwyższą jakość wykonania, znakomite parametry izolacyjności akustycznej i termicznej, a także niskie koszty utrzymania oraz bezawaryjne użytkowanie realizowanych przez nas hal stalowych. Projektując hale staramy się tworzyć obiekty wyjątkowe, które idealnie wkomponują się w już istnie­jącą infrastrukturę, a jednocześnie będą nowoczesne i wyróżniające się designem. Wykonujemy projekty zgodne z aktualnymi trendami światowymi i dostosowujemy je do rodzimych wymagań przestrzennych i oczekiwań inwestorów.

Przy obecnym trendzie wznoszenia obiektów tj. zaprojektuj i wybuduj, firma Rex-Bud wydaje się być idealnym partnerem zarówno dla inwestycji o średniej jak i dużej skali finansowej.  Pracownia Projektowa Rex-Bud jest w stanie bardzo szybko dostarczyć kompletną wielobranżową dokumentację architektoniczną jak również wykonawcze projekty konstrukcji żelbetowych, stalowych oraz bardzo szczegółowe projekty montażowe m.in. lekkiej obudowy. Wieloletnie doświadczenie wykonawcze pozwala nam dobierać sprawdzone i pewne rozwiązania projektowe, nie generujące niepotrzebnych kosztów.

Specjalizujemy się również w wykonawstwie przemysłowych posadzek betonowych, w tym posadzek zbrojonych włóknem rozproszonym lub siatką zbrojeniową, powierzchniowo utwardzanych i impregnowanych. Nasze prace realizujemy w oparciu o sprawdzone rozwiązania oraz nową myśl techniczną, podchodząc do każdego projektu profesjonalnie i jednostkowo.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu obecnych i przyszłych Inwestorów!

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
IKEA
SELGROS
Michelin
STOCK
Bosch
Decathlon
Coca Cola
Reanult
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group