Budownictwo kubaturowe

Budownictwo kubaturowe w wykonaniu naszej firmy to głównie realizacja wysoko budżetowych inwestycji  dla biznesu w postaci hal przemysłowych wraz z całą niezbędna infrastrukturą techniczną i drogową. W większości przypadków funkcji magazynowej, produkcyjnej czy logistycznej towarzyszy również przestrzeń biurowa i socjalna zlokalizowana w budynku biurowym o podwyższonym standardzie wykonanego w technologii tradycyjnej. Realizujemy tego rodzaje budynki od wielu lat, również jako samodzielne obiekty kubaturowe. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji budynków takich jak galerie handlowe, jak również budynków biurowych i mieszkalnych.

Nasze kompetencje w budownictwie kubaturowym sięgają począwszy od robót czysto budowlanych zarówno dla zwykłych jak i kompleksowych budowli aż do  robót wykończeniowych i instalacyjnych realizowanych przez naszych sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców. Jako Generalny Wykonawca jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom całość organizacji i procesu inwestycyjnego i późniejszego sterowania  zarządzaniem budową. Nasze szerokie spektrum usług obejmuje budownictwo przemysłowe, biurowe, budowę budynków handlowych o wysokim standardzie takich jak galerie handlowe w centrach miast oraz marketów wielkopowierzchniowych.

 

Pomimo, iż główną sferą działalności firmy Rex-Bud Łódź budownictwo jest budownictwo przemysłowe  w swoim dorobku mamy już realizację galerii handlowej, budynków biurowych, garaży wielopoziomowych ( naziemnych i podziemnych) jak i budynku wielorodzinnego.

Zapraszamy do zapoznania się z działem OFERTA oraz do KONTAKTU z nami.

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
Bosch
Michelin
Coca Cola
SELGROS
Indesit
STOCK
IKEA
Decathlon
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group