Budowa Hal i Obiektów Przemysłowych

Główną sferą działalności firmy Rex-Bud Budownictwo jest kompleksowa budowa obiektów przemysłowych i hal o różnym przeznaczeniu, funkcji, konstrukcji oraz technologii wykonania.

Naszym Klientom możemy zaoferować fachową pomoc na każdym etapie planowanej inwestycji. We własnym zakresie wykonujemy całość prac ogólnobudowlanych, sprawując kontrolę nad prawidłowym przebiegiem robót, terminowością i jakością.

Budujemy obiekty przemysłowe, w tym hale stalowe i żelbetowe o zróżnicowanej geometrii, jedno- i wielonawowe z dachem płaskim oraz jedno-, dwu- lub wielospadowym. Układ konstrukcyjny każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz wymaganej nośności. W dotychczasowej ponad  20-letniej historii firmy Rex-Bud Budownictwo wykonywaliśmy hale o powierzchni od 1000 m2 do 80 000 m2.

Aktualnie wykonujemy również adaptacje, rozbudowy i wzmocnienia istniejących obiektów przemysłowych.

Nasze hale przemysłowe mogą być wyposażone w suwnice, attyki, kanały technologiczne, bocznicę kolejową oraz doki i bramy umożliwiające dostęp do towaru i rozładunek surowców. Budowa hal to również montaż okien, drzwi, bram i doków, naświetli dachowych, klap dymowych, ścian wewnętrznych, witryn aluminiowych i innych akcesoriów niezbędnych do eksploatacji budynku.

Naszym Klientom gwarantujemy szybką realizację, bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonania.

Stale polepszamy naszą politykę jakości w trosce o zadowolenie Klienta. Na każdej budowie wprowadzamy wewnętrzny system zarządzania jakością, przestrzegamy procedur jej zapewnienia, posiadamy certyfikaty ISO.

Duży nacisk kładziemy przede wszystkim na bezpieczeństwo pracy i ekologię.

Zapraszamy do zapoznania się z działem OFERTA  by w pełni poznać możliwości firmy Rex-Bud Budownictwo.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, gorąco zapraszamy do wypełnienia prostego formularza zapytania ofertowego: FORMULARZ

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
IKEA
SELGROS
Bosch
Coca Cola
Michelin
STOCK
Decathlon
Reanult
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group