Hale produkcyjne

Firma Rex-Bud oferuje kompleksowe wykonawstwo hal produkcyjnych obejmujące projektowanie, Generalne Wykonawstwo oraz sporządzanie kompleksowej dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej. Zrealizowaliśmy już sporą ilość hal o funkcji produkcyjnej z wielu dziedzin przemysłu. Na szczególną uwagę zasługuje nasza 217 realizacja, zakład przetwarzania zużytych opon samochodowych Vinderen w Sławnie. Całkowita powierzchnia zabudowy budynku wynosi jedynie 6 500m², natomiast jest to obiekt o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Wysokość hali to ponad 11 m w rozstawie słupów głównych 30 m x 7.7 m.

Projektowanie hal produkcyjnych

Projekt rozpoczynamy od dogłębnej analizy technologii produkcji do której dostosowujemy wszystkie elementy architektury i konstrukcji. W trakcie pracy i rozwijania koncepcji wspomagamy Klienta, pomagając mu precyzować jego potrzeby i wymagania, przedstawiamy nasze sugestie oraz propozycje, a następnie wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Projektując zapewniamy integralność hali produkcyjnej z częścią socjalną budynku jednocześnie pamiętając o ich odrębności funkcyjnej. Na każdym etapie inwestycji staramy się przewidywać kierunki rozbudowy obiektu, aby umożliwić jego przyszłe zmiany.

Budowa hal produkcyjnych

Hale produkcyjne ze względu na swoją funkcję i specyfikę obciążeń wymagają odrębnego podejścia do budowy. Korzystając z 20 lat doświadczenia, sugerujemy Inwestorowi możliwe zmiany prowadzące do optymalizacji elementów hali i zmniejszenia kosztów budowy przy zachowaniu pierwotnych założeń architektonicznych. Najważniejszym elementem, który determinuje całą resztę działań zarówno na wstępnym etapie jak i późniejszym, wykonawczym jest technologia budowy hal przemysłowych. Zarówno fundamenty, posadzka jak i wszystkie instalacje wewnętrzne są dostosowane właśnie pod urządzenia i maszyny, które docelowo się w niej znajdą.

Wysoki komfort użytkowania zapewniamy poprzez dobór innowacyjnych materiałów wykończeniowych i izolacyjnych, zastosowania niskoemisyjnego szkła w fasadach budynku oraz zastosowania innowacyjnych systemów z zakresu ogrzewania, zaawansowanej wentylacji i klimatyzacji. Proponowane rozwiązania wpływają na komfort pracy oraz  niskie koszty eksploatacji.

Montaż hal produkcyjnych

W trakcie procesu montażu hal produkcyjnych szczególną uwagę zwracamy na zachowanie odpowiedniej kolejności wykonywania robót oraz harmonogram. Często zdarza się, że wprowadzenie technologii produkcji wymaga pozostawienie fragmentu ścian czy dachu w stanie umożliwiającym wprowadzenie urządzeń i następnie ich późniejszy montaż i dokończenie. Zawsze przy budowie hal zwracamy dużą uwagę na estetykę wykonania tworząc najwyższej jakości detale architektoniczne i konstrukcyjne. Hale utrzymujemy w nowoczesnym stylu, czyniąc je wizytówką każdej nowoczesnej firmy. Styl wykończenia obiektu może również nawiązywać do jej asortymentu, logotypu lub filozofii działania.

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
Reanult
Michelin
Indesit
Decathlon
Bosch
IKEA
Coca Cola
STOCK
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group