Hale handlowe

Firma Rex-Bud jako Generalny Wykonawca w swoim dotychczasowym portfolio posiada kilka znaczących realizacji o charakterze handlowym. Wykonaliśmy do tej pory hale handlowe o zróżnicowanym standardzie i powierzchni użytkowej z przeznaczeniem dla odbiorców zarówno indywidualnych jak i  hurtowych. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla hal o funkcji handlowej charakteryzujących się wysoką estetyką wykonania i ekonomią rozwiązań. Projektując i wykonując kładziemy nacisk na potrzeby najemców, ich potencjalnych klientów, dbając jednocześnie o walory użytkowe obiektu.

Hale Handlowe

Hale handlowe lokalizowane są najczęściej w miejscach średnio zurbanizowanych przy głównych trasach komunikacyjnych lub w okolicy granic państwa. Najczęściej  są to hale jednopoziomowe, gdzie prowadzona jest zarówno sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa różnorodnych artykułów odzieżowych, RTV i AGD oraz  budowlanych jak i  wyposażenia wnętrz, spożywczych i innych. Wnętrze hal handlowych oraz ich powierzchnia podzielona jest na poszczególne sektory czyli stoiska handlowo - usługowe o zróżnicowanych parametrach,  Modułowy charakter podziałów, instalacje wewnętrze powinny przewidywać możliwość dokonywania zmian oraz dopasowania tych przestrzeni do potrzeb zmieniających się najemców

Jednym z najlepszych przykładów hali o funkcji handlowej jest jest Centrum Handlu Korczowa Dolina składające się z dwóch hal - Kijowskiej i Lwowskiej.  Firma Rex-Bud zrealizowała te hale wraz z infrastrukturą drogową i sieciową w rekordowym tępie.Obiekty usytuowane są 2 km od granicy z Ukrainą w miejscowości Młyny i stanowią największe centrum handlu na ścianie wschodniej. Hale handlowe łącznie posiadają powierzchnię 46 500 m2, a budowa każdej z nich nie przekroczyła 180 dni.  Są to budynki nowoczesne gdzie, dbając o ekologię, Inwestor postanowił wyposażyć Halę Kijowską w panele słoneczne i zielony dach. Budowa trzeciej, bliźniaczej hali Donieckiej to jedynie kwestia czasu.

 

Galerie Handlowe

Galerie handlowe to obiekty najczęściej  wielopoziomowe, o wysokim standardzie, usytuowane w przestrzeni  zurbanizowanej, głównie w centrach miast. Stanowią one wspaniały punkt orientacyjny, są częstym miejscem spotkań i rekreacji, a jakość wykonania i nietuzinkowy wygląd czynią  je ozdobą przestrzeni wielu centrów współczesnych miast. Projektują je najlepsze biura architektoniczne z kraju i ze Świata stawiając bardzo wysoko poprzeczkę przyszłym wykonawcom. Wnętrza są jasne i przyjazne, okładziny ścian i podłóg to często drogi kamień. W celu ułatwienia komunikacji pionowej, galerie często wyposażone są w schody ruchome oraz windy, a przestrzeń wewnętrzna sama w sobie stanowi dzieło sztuki.

Jedną z najciekawszych galerii handlowych wybudowanej przez Rex-Bud to Centrum Handlowo-Biurowe CK Kowale zlokalizowane w pobliżu Gdańska. Budynek o wysokim standardzie wykonano w szkieletowej konstrukcji żelbetowej o powierzchni 11 900m2  Całość prac razem z uzyskaniem pozwolenia na użytkowani zajęła w sumie 183 dni  Zachowano przy tym  wysoki standard wykonania, wykończenia detali oraz wyposażenia. Pod całą halą handlową znajduje się podziemny parking dla klientów i pracowników Galerii Handlowej

Do tej pory pracowaliśmy dla takich marek jak: Selgros, IKEA, Biedronka, itd. realizując zarówno pojedyncze sklepy, jak i centra oraz galerie handlowe.

 

Przykłady realizacji hal handlowych wykonanych przez firmę Rex-Bud

  • CK Kowale, Kowale
  • Korczowa Dolina, Młyny
  • IKEA, Warszawa
  • Selgros, Łódź
  • Decathlon, Węgry oraz Polska
NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
IKEA
SELGROS
Reanult
STOCK
Bosch
Indesit
Coca Cola
Michelin
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group