Aktualności


Pasta Food Opole - zakończenie realizacji

Realizacja ta wymagała od nas pełnego zaangażowania wieloosobowej kadry zarządzającej budową oraz ponad stuosobowego zespołu realizacyjnego. Z ogromną dbałością o najdrobniejsze detale oraz jakość wykonania, przez ostatnie osiem miesięcy pracowaliśmy ciężko, aby oddać Inwestorowi budynek i tereny zewnętrzne w możliwie szybkim czasie.

Całość prac wykonano przy użyciu materiałów i wyposażenia wiodących firm europejskich. Specyfika obiektu wymusiła  zastosowanie rozwiązań najwyższej jakości. Wewnątrz budynku, w części produkcyjnej zamontowano płyty warstwowe z powłoką Food-Safe, a w pomieszczeniach, w których dochodzi do bezpośredniego kontaktu z żywnością, użyto płyt i obróbek ze stali kwaso-odpornej INOX. Wszelkie połączenia uszczelniono sylikonem, w tym cokoły betonowe na styku ścian z posadzką, na której znalazły się najwyższej jakości żywice poliuretanowe.

Obiekt PFC jest najbardziej skomplikowanym budynkiem z branży przemysłu spożywczego jaki firma Rex-Bud Budownictwo zrealizowała do tej pory. Budowa powstała przy współpracy i nadzorze zespołu PM Group z Wrocławia i dużym zaangażowaniu Inwestora.

m209.jpg
m224.jpg
m208.jpg
m212.jpg
m216.jpg
m222.jpg
NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
Coca Cola
STOCK
Indesit
IKEA
Reanult
Decathlon
Michelin
SELGROS
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2020 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group