Aktualności


Zakład produkcji drzwi w Ełku dla firmy PORTA KMI - 10.350m2

Zakład produkcji drzwi w Ełku dla firmy PORTA KMI - 10.350m2

Na mocy podpisanej w połowie kwietnia umowy o roboty projektowe i budowlane z  firmą PORTA KMI Sp. z o.o. Sp. K.,  Rex-Bud Budownictwo jako  Generalny Wykonawca odpowiada za kompleksowe zaprojektowanie a następnie wykonanie całości inwestycji – „pod klucz”. Przedsięwzięcie polega na budowie nowoczesnego zakładu produkcji drzwi i ościeżnic stalowych w Ełku o powierzchni 10 350 m2 ( nowa hala) wraz z terenami utwardzonymi  całą infrastrukturą techniczną, sieciami i przyłączami. Kontakt realizowany jest w modelu „zaprojektuj i wybuduj”.

Mecalit Łódź  (III etap)  4.900m2

Mecalit Łódź (III etap) 4.900m2

Na mocy podpisanej w ostatnim czasie umowy z inwestorem – firmą Mecalit Polska Sp. z o.o. firma Rex-Bud Budownictwo zrealizuje jako Generalny Wykonawca III etap rozbudowy istniejącej hali  produkcyjno-magazynowej wraz z niezbędną podziemną infrastrukturą techniczną.

Aktualne zamierzenie obejmuje rozbudowę hali produkcyjno – magazynowej, jednonawowej o rozpiętości równej szerokości istniejącego budynku i długości 49 m. Nowo powstająca hala o konstrukcji mieszanej to jednoprzestrzenna trzynawowa hala ze stanowiskami roboczymi o powierzchni 4.900m2. W dwóch nawach zaprojektowano suwnice o udźwigu 12,5 tony.

Wysokość hali wynosić będzie  8,60 m – 9,86 m do spodu elementów konstrukcyjnych. Ściany zaprojektowano  z blachy trapezowej powlekanej w systemie lekkiej obudowy.

Oświetlenie światłem dziennym zapewniono poprzez pasma świetlne w dachu z funkcją oddymiania i przewietrzania. Posadzka betonowa wykonana zostanie jako zbrojona, utwardzona powierzchniowo  preparatem antypoślizgowym.

HAPAM - 2500m2 w SSE Łódź

HAPAM - 2500m2 w SSE Łódź

Informujemy, że podpisaliśmy umowę z holenderską firmą HAPAM na Generalne Wykonawstwo Hali Produkcyjnej w  Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Powierzchnia zabudowy nowej, trzynawowej hali  wynosi 2500m2.

Hala Lwowska - zakończenie prac i oddanie obiektu do użytkowania

Hala Lwowska - zakończenie prac i oddanie obiektu do użytkowania

Jako Generalny Wykonawca zakończyliśmy w terminie i zgodnie z założonym harmonogramem budowę drugiego budynku – Hali Lwowskiej ( pow. zabudowy: 21 830,78m2) wraz z parkingami i placami manewrowymi (21 830,78m2) . Obiorowi podlegał cały obiekt również restauracja wraz z zapleczem kuchennym i technologicznym, w której zastosowano najnowszą technologię.

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
SELGROS
Decathlon
Indesit
IKEA
Bosch
Coca Cola
Reanult
Michelin
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group