Aktualności


HE2 KUTNO 32.520 m2

HE2 KUTNO 32.520 m2

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Sp. z o.o. realizuje w Generalnym Wykonawstwie budowę hali magazynowej o pow. 32 517,58 m2  wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną i drogową. Inwestycja polega na budowie hali magazynowej wymiarach: 457,2m x 74,7m, portierni, budynku narzędziowni z częścią socjalną, zbiornika i pompowni p.poż., zbiornika retencyjnego, wjazdu oraz zbiornika LNG, układu dróg komunikacji wewnętrznej z placami manewrowymi i miejscami postojowymi dla samochodów osobowych i TIR. 

Certyfikat BREEAM na poziomie very good dla Hali DC7A PROLOGIS we Wrocławiu

Certyfikat BREEAM na poziomie very good dla Hali DC7A PROLOGIS we Wrocławiu

Chwalimy się ...

Mamy Certyfikat BREEAM na poziomie very good!

Jedna z ostatnich naszych realizacji w systemie Generalnego Wykonawcy - budowa hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ok 8.000m2 dla Prologis we Wrocławiu - hala DC7A uzyskała Certyfikat BREEAM czyli (BRE Environmental Assessment Metod), która jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności w Europie. ) na poziomie bardzo dobrym. Uzyskaliśmy bardzo wysokie noty za zastosowanie ekologicznych rozwiązań projektowych, zarządzanie procesem budowy z poszanowaniem środowiska naturalnego ( w tym selektywną gospodarkę odpadami ),innowację oraz przestrzeganie zasad BHP i racjonalną gospodarkę zużycia wody i transportu ludzi i dostaw.

Powiększamy Centrum Logistyczno - Magazynowe CLM w Lućmierzu o kolejne 11.500m2!

Powiększamy Centrum Logistyczno - Magazynowe CLM w Lućmierzu o kolejne 11.500m2!

Z radością informujemy, że kontynuujemy budowę II i III etapu naszej Inwestycji CLM Lućmierz ( http://www.clm-lucmierz.pl )

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczęliśmy intensywne prace budowlane nad rozbudową naszego własnego projektu Centrum Logistyczno-Magazynowego CLM, które powstaje w sąsiedztwie ŁSSE. Aktualnie trwają intensywne prace  budowlane nad II i III etapem Inwestycji – w sumie ok 11,500m2 budynku realizowanego w modelu BTS pod spersonalizowane potrzeby najemcy. Powstanie budynek o sumarycznej  pow. użytkowej ok 20.000m2.

Diamenty Forbes 2018

Diamenty Forbes 2018

Miło jest nam poinformować, że firma Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2018” Jest to doroczny ogólnopolski ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, gdyż stanowi pewnego rodzaju powtórzenie sukcesu sprzed lat, kiedy to w 2010 roku Rex-Bud Sp. z o.o. zajęła I miejsce w rankingu w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250mln PLN w województwie łódzkim!

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
Indesit
Bosch
IKEA
SELGROS
Reanult
Michelin
Decathlon
Coca Cola
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2021 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group