Aktualności


PIKNIK RODZINNY W RBT

PIKNIK RODZINNY W RBT

Serdecznie zapraszamy wwszytkich naszych Pracowników wraz ze swoimi Najbliższymi na Piknik Rodzinny do RBT!

Spotkanie Integracyjne odbędzie się na terenie zielonym a potem w  zakładzie produkcji blach trapezowych RBT w Zgierzu przy ul A. Struga 14. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wraz z dziećmi w różnym wieku już od godz. 12:00.

Na uczestników wspólnej zabawy będą czekały liczne atrakcje!

Poniżej program imprezy:

Budynek Biurowy dla Danfoss w HE Wrocław 2100m2

Budynek Biurowy dla Danfoss w HE Wrocław 2100m2

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca wykonuje,w ramach przebudowy wcześniej zrealizowanej hali, adaptację i dostosowanie powierzchni hali magazynowej na cele produkcyjne.

Danfoss, który jest docelowym Najemcą będzie zajmował i użytkował łączną powierzchnię ponad  12 000 m2 z 27 000 m2 wcześniej wykonanej hali.

HE2 KUTNO 32.520 m2

HE2 KUTNO 32.520 m2

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Sp. z o.o. realizuje w Generalnym Wykonawstwie budowę hali magazynowej o pow. 32 517,58 m2  wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną i drogową. Inwestycja polega na budowie hali magazynowej wymiarach: 457,2m x 74,7m, portierni, budynku narzędziowni z częścią socjalną, zbiornika i pompowni p.poż., zbiornika retencyjnego, wjazdu oraz zbiornika LNG, układu dróg komunikacji wewnętrznej z placami manewrowymi i miejscami postojowymi dla samochodów osobowych i TIR. 

Certyfikat BREEAM na poziomie very good dla Hali DC7A PROLOGIS we Wrocławiu

Certyfikat BREEAM na poziomie very good dla Hali DC7A PROLOGIS we Wrocławiu

Chwalimy się ...

Mamy Certyfikat BREEAM na poziomie very good!

Jedna z ostatnich naszych realizacji w systemie Generalnego Wykonawcy - budowa hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ok 8.000m2 dla Prologis we Wrocławiu - hala DC7A uzyskała Certyfikat BREEAM czyli (BRE Environmental Assessment Metod), która jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności w Europie. ) na poziomie bardzo dobrym. Uzyskaliśmy bardzo wysokie noty za zastosowanie ekologicznych rozwiązań projektowych, zarządzanie procesem budowy z poszanowaniem środowiska naturalnego ( w tym selektywną gospodarkę odpadami ),innowację oraz przestrzeganie zasad BHP i racjonalną gospodarkę zużycia wody i transportu ludzi i dostaw.

NASZE REALIZACJE
Nasze realizacje

GALERIA

Pracujemy dla:
SELGROS
Michelin
Coca Cola
STOCK
Decathlon
Reanult
IKEA
Bosch
REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKA

UL. NIESZAWSKA 6/8, 93-119 Łódź
TELEFON: +48 (42) 67 67 909, fax: +48 (42) 674 59 48
EMAIL: REXBUD@REXBUD.COM.PL
ALL RIGHTS RESERVED © 2019 rexbud.com.pl
projekt i wykonanie BERX Group